WEB REDAKTOR

Přijmeme do svého týmu redaktora či redaktorku - Rubrika zdravý životní styl.

Náplň práce

  • Tvorba článků na web se zaměřením zdravý životní styl
  • Práce s textem, obrázky a video-obsahem
  • Spolupráce s klienty, obchodním oddělením a redakcemi tištěných časopisů

Nabízíme

  • Prostor pro seberealizaci a profesní růst
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Platové ohodnocení podle odvedené práce
  • Vhodné pro absolventy nebo jako brigáda pro studenty VŠ
  • Bydliště Pardubice a okolí

Požadujeme

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Schopnost tvůrčím a zajímavým způsobem zpracovat text včetně obrázků a videí
  • Schopnost pořizovat a zpracovávat fotografie
  • Uživatelská znalost práce s PC a aplikací Microsoft office
  • Samostatný a zodpovědný přístup k plnění svěřených úkolů
  • Výborné jazykové a stylistické schopnosti

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborMédia, reklama a PR
  • PoziceNovinář, publicista, redaktor
  • Místo pracoviště
  • Pardubice - Pardubický kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Dohoda o pracovní činnosti
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Zkrácený
  • Brigáda
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe
  • Důchodce
  • Osoby na mateřské dovolené
  • Osoby zdravotně postižené