ZDRAVOTNÍ SESTRA

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (záskok za mateřskou dovolenou).

Náplň práce

  • Zajištění a organizace chodu ordinace
  • Práce s PC včetně specializovaného zdravotního softwaru
  • Úplný servis pro klienta i lékaře v ordinaci
  • Asistence lékaři při vyšetřeních
  • Komunikace s rodinami klientů
  • Úklid pracovní části ordinace, čištění nástrojů, příprava a sterilizace
  • Administrativní práce spojená s výkaznictvím pro zdravotní pojišťovny

Nabízíme

  • Práci na HPP na dobu určitou
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup dohodou

Požadujeme

  • Střední zdravotnická škola s praxí nebo vyšší zdravotnická škola (Obor zdravotní/diplomovaná sestra)
  • Osvědčení MZ k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu (registrace) podmínkou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, empatie, aktivní přístup k pacientům
  • Praxe v oboru podmínkou (u absolventů VŠ/VOŠ není podmínkou)

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborZdravotnictví a sociální péče
  • PoziceZdravotní sestra
  • Místo pracoviště
  • Praha - Praha
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný