SPECIALISTA NÁKUPU - OSTRAVA

Hledáme vhodného uchazeče/ku na výše uvedenou pozici.

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání nových dodavatelů v ČR i v zahraničí
  • Zajištění a vyhodnocování nabídek
  • Vyjednávání nákupních podmínek a uzavírání smluv
  • Rozvoj a hodnocení dodavatelů
  • Samostatné vedení agendy související se svěřeným portfoliem dodavatelů
  • Alternativní řešení v případě pozdržení dodávek
  • Spoluúčast na tvorbě kalkulačních listů
  • Analýzy a reporting
  • Vyřizování reklamací

Nabízíme

  • Smlouvu na HPP
  • Motivační finanční ohodnocní
  • Zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravu, mobilní telefon, školení a jazykové kurzy)
  • Jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Komunikativní znalost AJ
  • Řidičský průkaz sk.B (aktivní řidič)
  • Praxe na obdobné pozici (výhodou, ne podmínkou)
  • Znalost práce na PC (MS Office, SAP)
  • Schopnost analytického myšlení
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • Organizačí schopnosti

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceNákupčí
  • Místo pracoviště
  • Ostrava - Moravskoslezský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2