PROVOZNÍ HOTELU

Vypisujeme výběrové řízení na pracovní pozici Provozní hotelu.

Náplň práce

  • Zajištění bezproblémového chodu bytového komplexu
  • Smysluplně vytěžovat ubytovací kapacity
  • Zajišťování a řešení provozních záležitostí
  • Koordinace a řízení práce zaměstnanců
  • Důraz na hospodárné, efektivní a účelné nakládání s prostředky
  • Vedení kancelářské agendy

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Odpovídající finanční ohodnocení a benefity
  • Osobní příplatek podle schopností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Výborná znalost práce v MS OFFICE (Word, Excel)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxe s vedením kolektivu (10 zaměstnanců)
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Nést odpovědnost za vlastní rozhodnutí
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborGastronomie, Pohostinství
  • PoziceManažer provozu
  • Místo pracoviště
  • Břeclav - Jihomoravský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2