PROJEKTANT

Pro přípravu potřebné projektové dokumentace staveb přijmeme okamžitě schopného projektanta.

Náplň práce

  • Projektování staveb
  • Zpracování realizační a dodavatelské dokumentace staveb
  • Autorský dozor
  • Dle potřeby kooperace s projektanty jednotlivých profesí a jejich koordinace
  • Účast při jednání se zákazníkem v rámci realizace zakázky

Nabízíme

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Stabilní zázemí zavedené společnosti
  • Prostor pro profesní růst
  • Samostatnou a tvůrčí práci při realizaci zakázek
  • Možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, obor dopravní stavby nebo pozemní stavby
  • Praxe v oboru projektování staveb
  • Znalost Stavebního zákona a navazující prováděcí vyhlášky, orientace v ČSN dobrá znalost AutoCAD, MS Office, případně jiný SW k projektování
  • Samostatnost a zodpovědnost za odvedenou práci
  • Schopnost komplexního pohledu na řešený úkol
  • Řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat
  • AJ výhodou

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborStavebnictví a reality
  • PoziceProjektant
  • Místo pracoviště
  • České Budějovice - Jihočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyA1+A2