FINANČNÍ KONTROLOR - BRNO

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pracovní pozici Finanční kontrolor. Své CV zasílejte prostřednictvím formuláře pod nabídkou.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za kompletní controlling a reporting přidělených společností
  • Příprava finančních podkladů pro řízení společností
  • Hodnocení rizik a identifikace příležitostí ke zlepšení
  • Vytváření rozpočtu administrativních nákladů, analýza plnění rozpočtu
  • Zpracování a prezentace výsledných ukazatelů
  • Analýza finanční zpracování ročních a průběžných inventur (zásoby, majetek)
  • Kontrola ocenění zásob a transferových cen v souladu s politikou společnosti

Nabízíme

  • Pracovní smlouva na dobu určitou s reálnou možností prodloužení
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Velmi zajímavou a dynamickou práci na prestižních projektech
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Výuku jazyků na pracovišti
  • Nástup ihned, popř. dohodou

Požadujeme

  • VŠ ekonomického či finančního zaměření
  • Aktivní znalost Anglického jazyka
  • Procesně analytické myšlení a schopnost sumarizovat výsledky analýz
  • Schopnost řešit více zadání najednou
  • Výborná znalost programu MS Excel
  • Zkušenost s ERP, finančními SW
  • Znalost programování v MS SQL (výhodou)
  • Smysl pro pečlivost a důslednost, vysoké pracovní nasazení

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborEkonomika a podnikové finance
  • PoziceFinanční kontrolor
  • Místo pracoviště
  • Brno - Jihomoravský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená navíc
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2