ŘIDIČ PRO ROZVOZ

Vypisujeme výběrové řízení na pracovní pozici Řidič pro rozvoz zboží v Libereckém a Ústeckém kraji.

Náplň práce

  • Rozvoz zboží v regionu Liberecký a Ústecký kraj
  • Předávání příslušných dokladů se zbožím
  • Distribuce objednaného zboží zákazníkům
  • Vedení pravidelných záznamů o distribuční činnosti (evidenci knihy jízd, servisních knih)

Nabízíme

  • Firemní osobní automobil
  • Smlouva na dobu neurčitou s nástupem ihned
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých benefitu - Stravenky

Požadujeme

  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe v řízení osobních motorových vozidel minimálně 3 roky
  • Praxe v oboru výhodou, ne podmínkou
  • Trestní bezúhonnost a loajalita
  • Výpis z karty řidiče - odebráno max. 3 body
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost
  • Trvalé bydliště v Liberci nebo okolí

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborLogistika a doprava
  • PoziceŘidič v osobní dopravě
  • Místo pracoviště
  • Liberecký kraj
  • Ústecký kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe