NÁKUPČÍ PRAHA

Hledáme příjemnou a komunikativní osobnost, u které jsou předností organizační schopnosti a pečlivost.

Náplň práce

  • Administrativní podpora nákupu (zajišťování objednávek, hledání alternativních dodavatelů, aktualizace dat v systému)
  • Evidenci sortimentu, statistiky prodejů, vkládání dat do IS
  • Udržování aktuálních informací o produktech v informačním systému
  • Realizace poptávkového řízení a získávání nejvhodnější nabídky
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky (Nutná AJ)
  • Spolupráce se skladem, účtárnou a personálním oddělením
  • Vedení reklamačních řízení

Nabízíme

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Balíček zaměstnaneckých výhod
  • Prostředí dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
  • Práci v příjemném týmu

Požadujeme

  • Výborná znalost Anglického jazyka
  • Práce na PC na velice dobré úrovni (Excel, Navison), znalost SAP (výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Základní orientace v účetnictví
  • Analytické myšlení a smysl pro detail
  • Orientaci v oblasti obchodu

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceNákupčí
  • Místo pracoviště
  • Praha - Praha
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyC1+C2