FIREMNÍ REPREZENTANT

Vypisujeme výběrové řízení na pracovní pozici Firemní reprezentant

Náplň práce

  • Prodej produktů a prezentace firmy na předem připravených jednáních
  • Rozvoj obchodní sítě a akvizice nových klientů
  • Kompletní péče o stávající přidělené zákazníky
  • Plnění obchodních cílů společnosti
  • Reporting
  • Klientský servis
  • Mapování konkurence na trhu

Nabízíme

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Ohodnocení (základní mzda + výkonnostní bonus)
  • Zázemí stabilní a rozrůstající se společnosti
  • Propracovaný systém zaškolení
  • Nástup možný ihned či dohodou
  • Přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí
  • Mobilní telefon, notebook a služební automobil

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání s adekvátní praxí či absolvent VŠ
  • Praxi na obchodní pozici v oboru
  • Proaktivní a obchodně orientovanou osobnost
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Alespoň základní znalost Anglického jazyka
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B (Aktivní řidič)

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborProdej a obchod
  • PoziceObchodní reprezentant
  • Místo pracoviště
  • Kutná Hora - Středočeský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyA1+A2