LEKTOR/KA ANGLIČTINY

Jazyková škola sídlící v Brně hledá lektory Anglického jazyka pro dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce

  • Výuka Anglického jazyka v Brně
  • Kurzy skupinové a individuální, firemní, všechny jazykové úrovně

Nabízíme

  • Částečný pracovní úvazek
  • Dobré pracovní podmínky a dlouhodobou spolupráci
  • Administrativní a metodickou podporu, školení
  • Moderní lektorské zázemí
  • Systematický rozvoj znalostí a dovedností
  • Práci pro kvalitní a stabilní jazykovou školu
  • Možnost využití rozsáhlé knihovny s materiály pro výuku
  • Vhodné také pro studenty a absolventy

Požadujeme

  • Výbornou znalost Anglického jazyka
  • Ukončené (min. Bc.) nebo probíhající jazykové/pedagogické vzdělání (Mgr.) a/nebo jazykový certifikát podmínkou
  • Praxi ve výuce
  • Příjemné a odpovídající vystupování
  • Spolehlivost, flexibilitu, zodpovědný a tvůrčí přístup
  • Variabilitu ve výuce (kurzy různých úrovní)

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborVzdělání a školství
  • PoziceLektor
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Práce na ŽL / IČ
  • Typ pracovního poměru
  • Zkrácený
  • Brigáda
  • Práce je vhodná pro
  • Absolventy bez praxe
  • Osoby na mateřské dovolené
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyC1+C2