IT TECHNIK - JIHLAVA

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici IT Technik.

Náplň práce

  • Administrace, údržba, správa, instalace a konfigurace koncových zařízení a serverů
  • Instalace a konfigurace antivirových ochran
  • Zálohování, správa a zabezpečení dat
  • Analýza a odstraňování problémů
  • Práce s hardware – opravy a inovace stávajícího počítačového vybavení
  • Instalace běžných kancelářských aplikací

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování

Požadujeme

  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce
  • Zkušenosti a znalosti se správou, údržbou a řešením problémů HW/SW
  • Obecné znalosti síťového prostředí
  • Znalost OS Windows 8 (včetně jeho deploymentu)
  • Zkušenosti s opravami hardware, samostatnost při identifikaci a analýze problémů SW a HW
  • Administrátorské znalosti MS Windows 8 a kancelářských balíků MS Office
  • Administrátorské znalosti MS Windows server, AD, MS Exchange
  • Základní znalost skriptování
  • Řidičský průkaz B

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborInformační technologie
  • PoziceTechnik
  • Místo pracoviště
  • Jihlava - Vysočina
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2