SPECIALISTA FINANČNÍHO CONTROLLINGU

Ryze česká společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici specialista finančního controllingu.

Náplň práce

  • Evidence přijatých faktur a likvidace faktur v účetním software
  • Věcná a formální správnost faktur a podkladů k fakturaci
  • Příprava podkladů k platbám
  • Vedení osobních pokladen a kontrola vyúčtování záloh
  • Zadávání nákladů z pokladen do účetního softwaru
  • Zadávání nákupních požadavků
  • Kontrola nákladů v rámci rozpočtu
  • Kontrola a zpracování režijních nákladů

Nabízíme

  • Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Systém firemních benefitů

Požadujeme

  • Ukončené minimálně SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Prokazatelnou praktickou zkušenost v oblasti účetnictví alespoň 1 rok
  • Znalost principů českého účetnictví a znalost zaúčtování běžných účetních operací
  • Kladný vztah k číslům a analytické myšlení
  • Gramotnost při zpracovávání dokumentů
  • Předchozí zkušenosti s účetním systémem Helios výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, logické uvažování
  • Velmi dobré komunikační schopnosti a asertivitu
  • Trestní bezúhonnost
  • Pokročilá znalost MS Office

Parametry pozice

  • Zařazení
  • OborEkonomika a podnikové finance
  • PoziceFinanční kontrolor
  • Místo pracoviště
  • Ostrava - Moravskoslezský kraj
  • Smluvní vztah
  • Pracovní smlouva
  • Typ pracovního poměru
  • Plný
  • Požadavky na jazyk
  • AnglickyB1+B2